Misja społeczna FUNDACJI DOBRE ZNAKI to wyciągnięcie ręki i przekazanie narzędzi do przywrócenia
DOBROSTANU oraz godnej JAKOŚCI ŻYCIA w grupach społecznych, które z różnych powodów mają
ograniczony dostęp lub zmniejszone możliwości zatroszczenia się o swoje ciało i ducha. Te trudności to zarówno choroby i następstwa ich leczenia, dysfunkcje ciała po przebytych zabiegach i terapiach jak i dziedziczony brak edukacji o zdrowym i higienicznym życiu. Podstawą dla naszych działań jest przekonanie o nierozerwalności kondycji psychicznej i fizycznej oraz ich wzajemny wpływie na siebie .
W Fundacji spotkałyśmy się nieprzypadkowo. Różnią nas życiorysy, łączą cele i jogiczna droga.

Dostrzegamy potrzebę propagowania, edukacji oraz angażowania do aktywności osób doświadczonych różnymi kryzysami, które obecny system odcina od możliwości prowadzenia regularnego treningu fizycznego i emocjonalnego. Wychodzimy z zasady, że to praktyka, a nie teoria wprowadzają i utrwalają zmianę. Chcemy edukować, wyrabiając dobre nawyki oraz przywracać kondycję w praktyce, w holistycznym jej wymiarze. Zainspirowane własną drogą, doświadczeniami, niekiedy trudnymi zmaganiami, widzimy optymistycznie przyszłość.

ANNA GRANAS
PREZESKA FUNDACJI, JOGINKA ORAZ FIZJOENTUZJASTKA
Przez większość życia zawodowego związana z działem handlowym w branży opakowaniowej, pewnego dnia wywróciła swoje życie do góry nogami, ukończyła kurs nauczycielski jogi i rozpoczęła pracę trenerską w myśl zasady „poluźnij tam, gdzie Cię ciśnie”. Pełna wdzięczności dla nerwicy lękowej, która zmusiła ją do zmiany. Dostrzegając zbawienne działanie ruchu na stan emocjonalnych chce pomagać innym jak radzić sobie z przewlekłym stresem. Ukończyła Uniwersytet Wrocławski z tytułem magistra. Jest certyfikowanym nauczycielem jogi w trzech stylach: Ashtanga Vinyasa Yoga, Vinyasa Yoga oraz Yin Yoga RYT200 Yoga Alliance oraz Aerial
Flow YACEP. Ukończyła III modułowe szkolenie Totalnej Terapii wg Marka Purczyńskiego. Instruktor ONKOJOGI metodą Jogi Akademickiej.

DOMINIKA GAJLEWICZ
WICEPREZESKA FUNDACJI
Z zawodu kierownik koordynujący inwestycje, z pasji joginka. Kobieta spełniona zarówno zawodowo jak i prywatnie. Instruktor jogi dyplomowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance Ryt 200, instruktor Onkojogi. Joga towarzyszy jej od ponad 10 lat i jest lekarstwem na codzienny stres, była terapią podczas choroby ciała. Amazonka i optymistka. Uwielbia ruch i aktywność, poza jogą jej życie wypełnia również taniec.

ANICETA BOSAK
TRENERKA COACH, WYKŁADOWCA PRAKTYK
Pracuje bo lubi, z każdym kto potrzebuje impulsu do dokonania zmian. Wspiera proces poprawy dobrostanu w życiu, wspiera w rozwoju.
Prowadzi aktywne grupy w skoordynowanych projektach. Specjalizuje się w wydobywania zasobów z ludzi do budowania jakości życia, korzystania z własnego potencjału osobistego, do pracy z traumą, stresem oraz w tworzeniu odporności i dystansu do świata. Certyfikowany trener i coach Transforming Communication ™, Panoramy Społecznej, Resilience, Franklin University of Ohio, Partner i trener FRIS oraz trener Szkoły Coachingu Biznesowego ICI. Właściciel Anizeet Consulting Group, założyciel agencji zatrudnienia AMPower i dyrektor
zarządzający w spółce o wdzięcznej nazwie POLSAT.
Instruktor Onkojogi.

IGA DANISZEWSKA-JARZĄB
FIZJOTERAPEUTKA
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, fizjoterapeutką, certyfikowaną terapeutką uroginekologiczną (PTUG), certyfikowaną trenerką metody BeBo®, instruktorką Nordic Walking i Pilates. Fachowiec od miednicy jakich mało! Amazonka, kobieta dzielna i niepokonana!
Swoje doświadczenie w zakresie fizjoterapii zdobywała podczas wolontariatów oraz prowadząc indywidualną praktykę fizjoterapeutyczną. Specjalizuje się w fizjoterapii kobiet w każdym wieku, a
szczególne miejsce w jej karierze zajmuje uroginekologia, w której nieustająco poszerza wiedzę .Iga to wulkan energii, który ciężko zatrzymać, specjalista na Fundacyjnych wydarzeniach prozdrowotnych. Przełamuje tematy tabu wśród kobiet, zajmuje się rehabilitacją seksualną, dysfunkcjami seksualnymi problemami powszechnie wciąż w stereotypie wstydliwych. Korzystając z technik fizjoterapii i osteopatii prowadzi terapię wspomagającą leczenie niepłodności u kobiet (rehabilitacja płodności).